SK (EUR)
Blog I Info o klubu I Registrace I Přihlášení

ProMikrobiom Vitality

Do detailu promyšlená kombinace bakteriálních kmenů. Bakteriální kmeny jsou podle četných výzkumů přínosem pro plíce, kůži a zdraví jater. Pomáhají proti přerůstání bakterií v žaludku. Regulují zánětlivou odpověď těla. Působí antioxidačně.

Cena: 650 Kč
(denní dávka od 10,83 Kč)

Kusů
  skladem
(Expedujeme do 24 hodin)

Produkují vitaminy B, zvyšují absorpci železa a vápníku, zmírňují a chrání proti toxicitě těžkých kovů. Stejně tak pomáhají snižovat mutagenní pochody. Produkují organické kyseliny, jako je kyselina mléčná a kyselina octová, které mohou inhibovat růst okolních mikroorganismů a produkují peroxid vodíku a další antimikrobiální látky. Zabraňují infekci prsu v těhotenství. Mohou podpořit zdravé prostředí v dutině ústní. Pomáhají při nedostatku mateřského mléka. Pomohou zmírnit následky léčby antibiotiky. 

Užívejte denně Promikrobiom Vitality, pomáháte tak udržet zdravé prostředí ve střevech.

Doporučené dávkování:
1 tobolka 1 - 2 x denně , ráno před jídlem a večer před spaním. Vždy tobolku dobře zapijíme vodou.

Kolik kapslí je v jednom balení?
60 ks. Toto balení vystačí na 1 až 2 měsíce základního preventivního dávkování.

Složení: směs živých organismů (obsahuje mléčné složky), Aktivní mléčné kvasinky Kluyver f. marxianus B0399, fruktooligosacharidy, tobolka: hydroxypropylmethylcelulóza s enterosolventním povlakem.

Podmínky skladování: Uchovávejte v dobře uzavřeném obalu, v suchu a teplotě do 20°C. Nevystavovat přímému slunci.

Datum minimální trvanlivosti a číslo šarže: uvedeny na etiketě.

Upozornění:
Neužívat při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není vhodný pro děti do 3 let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Dodržujte zdravý životní styl.

Doplňující informace:
Tento produkt je registrovaný (notifikovaný) jako doplněk stravy.
Výrobek je vyráběn moderními technologickými postupy a to v certifikovaných provozech, které podléhají standardům ISO 9001:2000, 14001.